Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 18 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 35 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 35 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 36 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 36 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 37 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 37 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 38 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 38 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 39 ProDeep, z.s. - Články: Zajímavosti

Články: Zajímavosti

tipy a triky pro osvěžení paměti a naší mysli
Máte dojem, že Vaše paměť už není tím, čím bývala? Tvoří se Vám hůře věty, zapomínáte na důležité schůzky a data? Tento článek Vám pomůže.

Na co máte nárok jako ZP
Přehled o výhodách pro postižené.

Aktivyty
Pojdte s náma na kolo?

Moc se bojím…
„Nejdříve mne zaujalo zařízení, které jsi měl ty na ruce. Vysvětlil jsi mi, že to zařízení pohlídá, kde jsi, zachytí případný pád a vydá signál příslušným lidem, že se s člověkem něco stalo. To by byla šance i pro mne.

Pohled z obou stran
A tak vzniká aplikace. Je tam kalendář, kde mi může ten, koho si nasdílím, zapisovat mé nezbytné úkoly, jídelníček, léky, ale i třeba rodinné oslavy. Já vím, zatím to zvládám, ale...

Cvičný byt
Stačí se dotknout lampy a rozsvítí se, jsou tu čidla pro pohlídání možných konfliktních situací, tlačítka pro přivolání osobní pomoci. Je tu taky webová kamera, která, když ej potřeba nahlédne jako pomocné oko dispečera, co se skutečně v bytě děje.

Babička
Opět se na velké obrazovce objevují a s ní komunikují zaměstnanci firmy ProDeep o.s., Boskovice. Postupně nacházejí společná témata.

Haf lidi!
Ahoj lidi! Tak mi páníček řekl, že vám to můžu říci sám. Předně se představím. Já jsem vodící pes Hope. Jsem labradorský retriever, který má za sebou vysokou školu pro vodící pejsky.

Čtyřprocentní
Je to literární útvar, jenž se zúčastnil soutěže na INSPO 2014 a umístil se na 6. místě

Postižené děti rovněž potřebují zdravé kamarády
Děti s postižením potřebují kontakt se zdravými vrstevníky z toho důvodu, že žijí a budou žít ve světě „zdravých“ lidí.
Images: I. handicap deti_foto.jpg


V Rudce tvoří lidé s handicapem

Rudka u Kunštátu hostí jedinečný workshop pro lidi s handicapem, zejména pro nevidomé. V prostoru kolem známé Jeskyně blanických rytířů mají možnost takříkajíc si sáhnout na umění, jednou z dalších aktivit je například i poznávání plodů rostlin jen po hmatu.Počítačová gramotnost nemá věkové hranice
Počítače pro tři "K"

klofeme, koukáme, komentujeme - a nejen to. Vůbec nerozhoduje věk, vzdělání, nebo nemoc. Naopak.

Images: Psani.jpg

Zelený zázrak
Je válka. Není dost léků.

PRÁVA PACIENTA VE VZTAHU K LÉČBĚ:
Ve vztahu k léčbě platí, že pacient má v souladu s § 28 zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách, právo na ...

Ani elektronické cigarety nejsou bez rizika.
Odborníci objevili ve výparech elektronických cigaret značné množství rakovinotvorných molekul.
Vygenerované za: 0.10 sekund
1,084,061 návštěv