Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 18 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 35 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 35 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 36 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 36 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 37 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 37 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 38 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 38 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 39 ProDeep, z.s. - Novinky: Klady naší firmy.
images/

Klady naší firmy.

NovinkyMalý sumář vám předkládám. Skutečným pozitivem je ta novátorská myšlenka asistenční dohledové služby. Problematika pomoci potřebným v domácí péči v té neformální části. Z finančních důvodů státu i osob se nelze spolehnout na placené služby, omezuje se ústavní péče, zkracují pobyty ve zdravotních zařízeních, snaha je přesunout péči do domácího prostředí.

Je nutno hledat úsporná efektivní řešení. Toto nabízíme. Tato myšlenka je pro mne silnou motivací nadále bojovat o její prosazení a hromadné zavedení. užitečná je práce v mezinárodním projektu SPES. I přes potíže s účtováním a předáváním výsledků. Pozitivem jsou inovátorské postupy v technice a to jak díky panu Dvořáčkovi, tak technikovi Vorálkovi.

V mezinárodním projektu SPES se to jasně ukázalo, že jsme předběhli ostatní účastníky v reálných aplikacích postupů, které jsme museli nahradit vlastními řešeními. Téměř vizionářské způsoby myšlení těchto dvou techniků dokážou sestavit a nastavit jakékoliv zařízení. Prospěšná je i schopnost pana Mullera vyhovět dalším požadavkům na úpravu prostředí pro kvalitní práci dispečerů. Pozitivem je schopnost využívat prostředí Internetu pro práci z domova a to jak zavedením elektronických evidencí, tak možnost komunikace, chat, webináře a podobně.

Dobrým výsledkem letošního roku je školení seniorů, které ale zajišťuje jen pár lidí, tedy Kolouchová, Dvořáček a Vorálek. Je to skvělá prezentace na veřejnosti. Úspěchem je i zařazení péče o pečující do priorit ČSSD pro další období, což v případě, že bude vládnout, by mohlo pomoci i naší službě. Minimálním pozitivem je vstoupení do další obce s komunitním plánováním, kde se naše služba objeví v katalogu služeb a stane se dostupnější v dalším regionu (Veselí nad Moravou a okolí). příznivá by se mohla jevit i vystoupení na Hospimedica, INSPO či ISSS, kde jsme ale nedokázali zcela využít potenciál pro vhodné propagační využití. Zde to zůstalo na půl cesty.

Vážím si práce vedení služby paní Ing. Kolouchové a Borise Dvořáčka. Zvládnutí neustále se měnící legislativy, přetlak administrativních požadavků klade velké nároky na vedení a je pozitivem, že jsme to vše ustáli. Dispečeři Polášková, Brandýsová, Bohatec jsou lidé na svých místech, sami zdravotně znevýhodněni dobře poznají problematiku svých klientů a to jen zkvalitňuje celou službu. Zázemí pak tvoří sociální skupina vedená Kateřinou Kubínovou a Martinou Mrázkovou, které mají na starost nejen pohodu a spokojenost klientů, ale taky péči o zaměstnance, jejich přípravu a odbornou péči. Psycholog firmy Janusz Chmiel je pozitivním člověkem v každou chvíli.

Setkání s ním dodává všem dobrou náladu, sám je výborný překladatel do a z angličtiny, znalec techniky a postupů pro nevidomé. Skupina IT pracovníků pod vedením Ing. Fajta, ve složení Mrázek, Kypr, Miller, Pekara pak doplňují komfort řízení firmy o webové stránky, elektronické evidence, propagaci a úpravy zařízení pro vlastní službu. Řada dalších pracovníků pak nejen že pracuje s klienty, ale dokáže připravit zajímavé přednášky, zvládá IT, je empatickou nedílnou součástí fungující firmy. Významné místo pak ve firmě zaujímá Lenka Ševčíková, skvělá empatická žena, připravena v každou dobu všem pomoci, poradit, sama kontrolující pochody ve firmě. I jí patří dík za dobré jméno firmy na trhu sociálních služeb.

Ostatní, které jsem nejmenoval, jistě neurazí, že zde nepadlo jejich jméno. Jsou vidět na těchto stránkách, setkáte se s nimi v konkrétní sociální pomoci. To je můj pohled na naši firmu v tak těžké době pro sociální služby, jako jsme v tyto dny.

Komentáře

#1 | fajt dne February 03 2014 04:26:22 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 21 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 22 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/includes/bbcodes/mail_bbcode_include.php on line 20 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/includes/bbcodes/mail_bbcode_include.php on line 21 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/includes/bbcodes/img_bbcode_include.php on line 20 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Velká škoda, že náš Jaryn už není součástí našeho společenství. Nezapomeneme!!! :-(

Ing. Fajt

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Vygenerované za: 0.19 sekund
1,070,670 návštěv